Exkluzívne a jedinečné vodné fajky s neodolateľnými chuťami

Shisha

Vychutnaj si jedinečné vodné fajky, ktoré nájdeš len u nás v Prešove! Ponúkame ti exkluzívne vodné fajky s luxusným dizajnom a vynikajúcou funkčnosťou. Príchute našich fajok ťa ohromia svojou chuťou a vôňou – to musíš zažiť na vlastnej koži!

Kreatívne a chutné

Drinky

Kreativita, originalita a nezabudnuteľná chuť – to sú naše miešané nápoje. Či už preferuješ silu, sladkosť, horkosť alebo pikantnosť, my ti namiešame drink, ktorý si zamiluješ. Pozývame ťa na nezabudnuteľný zážitok s našimi koktailmi.

Každý týždeň

Rôzne eventy

Unikátne podujatia, ktoré ťa nikdy nenechajú nudiť! V Meduze Prešov každý týždeň organizujeme turnaje, súťaže, kvízy, párty, koncerty a ďalšie zaujímavé akcie. Bav sa s priateľmi a zároveň bojuj o cenné výhry. Z našeho klubu odídeš nielen plný zážitkov, ale možno aj s plnou kapsou z výhry.

Preži s nami pravidelné akcie plné zábavy, adrenalínu a radosti! Každý týždeň pre teba a tvojich priateľov pripravujeme súťaže, hry, spev, mixovanie drinkov a mnoho iného!

Zábava nekončí

Hry a zábava

Neprepásni naše šialené kartové hry, ako blackout, kde sa môžeš zapojiť do bláznivých úloh. Máme pre teba aj poker a rôzne stolové hry ako dostihy, vybuchujúca bomba alebo monopoly. Zabaviť sa môžeš aj v našej hernej zóne s rôznymi zábavnými automatmi a konzolami.

Pravidelná zábava

Sociálne siete

Sleduj nás a náš tím na sociálnych sieťach, kde pravidelne zdieľame zaujímavé a vtipné momenty z nášho klubu.

Radi ťa privítame

Medúza Košice

Neváhaj a rezervuj si svoj stôl u nás. Zabezpečíme ti najlepšie miesto a zážitok v našom klube.