eventy v medúze

Preži s nami pravidelné akcie plné zábavy, adrenalínu a radosti! Každý týždeň pre teba a tvojich priateľov pripravujeme súťaže, hry, spev, mixovanie drinkov a mnoho iného!

AKČNÝ MAREC 2024

Eventy plné zábavy a párty 1.3. - 31.3.2024
Marec plný nabitých akcií. V Meduze opäť privítame @lcx.dancers & @j.rozsaflare.p či @rrproduction.sk. Počas marca sa uskutoční aj 2.kolo vedomostného turnaja. Máte sa na čo tešiť…

Objavte Nezabudnuteľné Noci v Meduza Prešov – Váš Kalendár Akcií na Marec 2024!

Víta vás Meduza Prešov, váš obľúbený nočný klub a denný bar na adrese 17. novembra 122, kde každý deň je oslavou! S našim nabitým programom na marec 2024 sme pripravení ponúknuť vám nekonečnú zábavu s rozmanitými tematickými večierkami, hraním stolných hier, výberom zábavných herných strojov a samozrejme, našimi legendárnymi vodnými fajkami a širokou ponukou kokteilov a limonád.

Nenechajte si ujsť naše marcové akcie:

 • Vodka Night s DJ Tymy: Začnite mesiac s energiou na našej Vodka Night každý piatok!
 • Oldies Party 80s: V sobotu to roztočte na Oldies Party s DJ Dandee a vráťte sa späť do 80. rokov.
 • Ukrainian Party: Podporte našich susedov na špeciálnom Ukrainian Party každý pondelok.
 • Ladies Night: Dámy, pripravte sa na exkluzívny večer plný tanca a kokteilov s DJ Walky.
 • Crazy Night: Sobota bude divoká s Crazy Night a DJ Dandee!
 • Veľký Vedomostný Turnaj: Pre šikovné hlavičky máme stredajší kvízový večer.
 • Pirates of the Caribbean: Zažite dobrodružstvo s pirátmi a zábavou od LCX.Dancers a DJ Walky.
 • Neon Night, Bad Bunny Party a viac: Každá noc v týždni prináša niečo nové – od žiarivých neoniek po výnimočné tematické party.

Váš Maratón Zábavy na Jarné Sviatky:

Marec zakončíme veľkolepo s našimi Veľkonočnými oslavami! Easter Friday Party, White Saturday Party a Easter Sunday Night sú pripravené vyplniť vaše sviatky radostnými spomienkami.

Meduza Prešov – viac ako len bar:

Je to miesto, kde sa stretávajú dobrí ľudia, skvelá hudba a nekonečná zábava. Či už ste domáci alebo návštevník, uistite sa, že Meduza Prešov je vašou destináciou pre nezabudnuteľné večery plné hry, tanca a neopakovateľnej atmosféry.

Rezervujte si stôl už dnes a zažite akcie, o ktorých sa bude hovoriť!

Návštevou nášho instagramu meduza.presov alebo na telefóne 0948 141 691 si zarezervujte svoje miesto už teraz a nezmeškajte žiadnu z našich marcových akcií. Meduza Prešov – kde každý večer je príbeh!

Happy Hours v Meduze!

Pondelok až štvrtok medzi 16:00 - 20:00
To najobľúbenejšie z Meduzy v akčných cenách!

Užite si skvelé chvíle s kamošmi pri šťastných hodinkách v našom podniku!

Hľadáte dokonalý spôsob, ako stráviť popoludnie so svojimi priateľmi alebo si len tak užiť chvíľku pokoja po dlhom dni? Nechajte svoje starosti za dverami a vstúpte do sveta relaxu a pohody či zábavy v našom podniku, kde od 16:00 do 20:00 prebieha HAPPY HOURS ponuka na bestsellery našej ponuky, ktoré rozhodne nechcete zmeškať!

Akcia, ktorá poteší každého!

Počas našich šťastných hodiniek ponúkame všetkým našim zákazníkom exkluzívne zľavy na široký sortiment obľúbených nápojov. Či už máte chuť na osviežujúcu limonádu, exotický cocktail, neodolateľné mocktaily alebo si chcete vychutnať relaxačné chvíle s vodnou fajkou, a popri tom sa zabaviť pri našich stolných hrách alebo zábavných herných strojoch, máme pre vás to pravé!

Ponuka, ktorá osvieži váš deň:

 • Vodné fajky: Poddajte sa chuti a aróme nášho výberu SHISHA príchutí a doprajte si chvíle relaxu s priateľmi – od 10,95EUR
 • Limonády: Osviežte sa našimi domácimi limonádami, pripravenými z čerstvých ovocí a byliniek – 3,45 EUR
 • Koktejly: Objavte naše špeciálne koktejly, ktoré vás prenesú do tropického raja s každým dúškom – od 4,45 EUR
 • Nealko koktejly: Pre tých, ktorí preferujú bezalkoholické varianty, máme širokú ponuku chutných a osviežujúcich nealko kokteilov – 3,95 EUR

Nenechajte si ujsť HAPPY HOURS v Meduza Lounge Shisha Party Club Prešov na ulici 17. novembra 122!

Príďte a vychutnajte si nezabudnuteľné chvíle v našom podniku, kde pohoda a dobrá nálada sú na prvom mieste. Či už hľadáte miesto pre stretnutie s priateľmi alebo si len chcete užiť príjemný večer.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Nezabudni si

Urobiť rezerváciu

Neváhaj a rezervuj si svoj stôl u nás. Zabezpečíme ti najlepšie miesto a zážitok v našom klube.